top of page
DSC_3513.JPG

Науково – методична тема:

«Формування самоефективної особистості на уроках через використання технік навчання НУШ»

 


Мета

  1. формування здібностей до саморозвитку та самоствердження  на уроках і в позаурочний час;

  2. неперервне удосконалення рівня педагогічної майстерності вчителів;

  3. формування компетентнісного підходу в діяльності вчителя математики, інформатики;

  4. послідовний розвиток і удосконалення навчального процесу в нерозривному зв’язку з вихованням школярів;

  5. вивчення методичних і організаційних умов успішного керівництва розвитком загальноосвітньої підготовки школярів;

  6. впровадження нового Державного стандарту базової середньої та початкової загальної освіти й нових навчальних програм з  базових дисциплін.

Основні завдання роботи шкільного методичного об'єднання

  1. Забезпечення методичного та психолого-педагогічного супроводів стандартизації якісної базової та повної загальної середньої освіти.

  2. Запровадження гнучких моделей організації навчально-виховного процесу відповідно до здібностей та нахилів учнів.

  3. Використання сучасних інформаційних технологій аналітичної діяльності на основі даних базового та проблемного моніторингу освітньої діяльності. Удосконалювати систему методичної роботи на основі аналітично-прогностичної роботи, впроваджувати інтерактивні методики та методики моніторингових досліджень якості знань і умінь учнів.

  4. Забезпечення умов для безперервного зростання рівня педагогічної майстерності вчителів через координацію зусиль методичних структур різного рівня.

  5. Створення  умов для обміну  перспективним педагогічним досвідом кращихучителів школи в роботі над провідною методичною проблемою.

  6. Розвивати інтерес учнів до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

  7. Стимулювати створення умов з метою впровадження в процес навчання нових комп’ютерних технологій.

  8. Продовжувати роботу по обладнанню кабінета математики у відповідності із вимогами чинного законодавства.

  9. Провести роботу по переорієнтуванню навчального процесу – менше часу відводити на відпрацювання формалізованих алгоритмів дій, перевірку домашніх завдань, контрольні та самостійні роботи, а натомість збільшити час на організацію пізнавальної діяльності школярів, формування вмінь, що мають практичне спрямування.

  10. Орієнтувати допрофільну та профільну спеціалізацію школи у контексті задоволення реальних потреб учнів, батьків, громадськості. Здійснювати систематичний моніторинг якості освітніх послуг.

  11. Проаналізувати результати участі випускників школи у зовнішньому незалеж-ному оцінюванні попереднього навчального року. Посилити роботу по підготовці учнів школи та їх батьків до зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингових досліджень. Особлива увага приділяється використанню тестових технологій.

  12. Використовувати системний підхід до організації роботи зі здібними та обдарованими учнями. Особлива увага до організації роботи школи олімпійського резерву навчального закладу.

  13. Активізувати роботу по переходу від інформаційно-пояснювального підходу додіяльнісного урізноманітнення прийомів, форм, методів навчання, використання групової, парної, індивідуальної роботи, педагогічних програмних засобів.

  14. Продовжувати самоосвіту педагогів шляхом вивчення матеріалів освітніх інтернет-ресурсів, науково-практичних семінарів, вебінарів, навчання на курсах підвищення кваліфікації, обміну досвіду з колегами.

  15. Посилити роботу вчителів по оволодінню нормативно-правовою базою в галузі освіти.

  16. Своєчасно та в повному обсязі опрацьовувати та керуватись в повсякденній роботі нормами законодавства в галузі освіти. 

bottom of page