top of page
  1. До проведення будь-якого уроку потрібно підходити ТВОРЧО. Однак ПЛАН УРОКУ в будь-якому разі потрібен. У ньому треба поставити конкретні цілі й завдання, на кожен пункт уроку відвести деякий час, ураховуючи загальну тривалість уроку. Не забувайте виділяти час на перевірку домашнього завдання та на те, щоб задати домашнє завдання на наступний урок.
     

  2. Створюйте умови для підвищення ПІЗНАВАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ УЧНІВ. Використовуйте на уроках різні роздавальні й ілюстративні матеріали. Заздалегідь роздрукуйте потрібний матеріал для кожного учня. Приходьте в клас заздалегідь, якщо щось треба написати на дошці.
     

  3. Застосовуйте на уроках різні ДИДАКТИЧНІ ІГРИ. Навчання за допомогою гри найефективніше для молодших школярів. Вибирайте не надто складні, цікаві й виховні ігри.
     

  4. Плануйте урок так, щоб поліпшити учням настрій. Приділяйте час БЕСІДІ З УЧНЯМИ. Дайте їм змогу висловити свою думку або поставити вам запитання, які їх цікавлять. Спонукайте учнів міркувати й аргументувати свою позицію.
     

  5. Коли учні працюють із джерелами, придумуйте для них ЦІКАВІ ЗАВДАННЯ. Навчайте не лише конспектувати, а й будувати усілякі схеми, графіки, таблиці тощо.
     

  6. Проводячи урок, будьте готові до непередбачуваних ситуацій. Наприклад, ви будуєте урок, спираючись на матеріал домашнього завдання, однак учні могли й не виконати його. Будьте готові в такому разі провести урок на іншу тему.
     

  7. Пам'ятайте, що урок має бути РІЗНОМАНІТНИМ. Пропонуйте учням різні навчальні програми, давайте їм творчі завдання, використовуйте можливості Інтернету тощо. Наприкінці уроку обов'язково ПІДБИВАЙТЕ ПІДСУМОК.

 

УСПІХІВ!

bottom of page