top of page

Acerca de

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Формувальне, поточне, підсумкове оцінювання. Як ці різновиди оцінювання мають взаємодіяти та доповнювати один одного? А які особливості оцінювання учнів з ООП? І як розробити правила оцінювання, спільні для всієї школи? Такі питання вже не перший рік є нагальними для вчителів, що викладають у початковій школі, а з наступного року відповіді на них вже муситимуть давати всі інші педагоги. Наступна добірка матеріалів присвячена саме все ще відкритій темі оцінювання

8 цікавих технік, як оцінювати учнів, і що треба врахувати

Співбесіди та консультації, портфоліо, самооцінювання, особиста рефлексія, рубрики оцінювання та ситуативні нотатки – ці та інші методи можна використовувати, оцінюючи учнів.

Більшість із них базуються на уважному спостереженні вчителя за учнівством не тільки під час навчання, а й на перерві чи в несподіваних ситуаціях. Це дає можливість краще зрозуміти, як змінюються діти та на що треба звернути увагу.

“Нова українська школа” підготувала конспект із посібника “Українська для всіх” від Фінського проєкту “Навчаємось разом” + проєкту ЄС. Автори: Мелоді Костюк, Ігор Хворостяний і Ірина Унгурян.

Читайте про те, що треба врахувати, розробляючи програму оцінювання, та як збирати інформацію про навчання. Текст стане в пригоді вчителям, які хочуть змінити чи врізноманітнити техніки оцінювання.

ДОКЛАДНІШЕ

Оцінювання без знецінювання

Онлайн-курс про сучасні практики оцінювання

У відео та текстових матеріалах курсу ви дізнаєтеся про систему, культуру й інструменти оцінювання. Порівняєте український та фінський досвід, запозичите найкраще і дізнаєтеся, як втілювати отримані знання на практиці.

ДОКЛАДНІШЕ

Let’s Work Together

Get in touch so we can start working together.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Thanks for submitting!
bottom of page